• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Czy Wielka Brytania to ładny kraj?

Jak można udanie spędzić rocznicę własnego ślubu?
Przyjęło się w Polsce, ale w innych naturalnie również, że rocznice ślubów są jakoś celebrowane – chociaż to nie jest w każdym przypadku obowiązująca zasada. Co zatem mógłby zrobić mąż, który chciałby spędzić ze swoją małżonką rocznicę ślubu w inny sposób? Cóż, można wymienić bardzo dużo interesujących alternatyw, ale jeśli chcielibyśmy sprawić ogromną niespodziankę, dobrym pomysłem jest choćby zagraniczna wycieczka. Zasadniczo jest bardzo dużo ładnych miejsc w Europie – Londyn, Porto, Rzym, Dubrovnik czy chociażby Brugia.
Bardzo popularnym środkiem transportowym są z pewnością samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Być może takie linie nie mogą zapewnić nam wygody, w szczególności mowa o nogach, lecz jeżeli w samą porę kupimy bilety, bardzo prawdopodobne, że za 4 bilety zapłacimy ok. 200-400 złotych. Można taniej, można także drożej – zależy od terminu oraz destynacji. Zwróćmy większą uwagę na to, gdzie jest umiejscowione lotnisko. Np. Okęcie jest położone niedaleko centrum, a do tego nie leży gdzieś pod Warszawą, co znaczy, że transport z i na lotnisko jest bardzo tani. Jednak już w przypadku takiego Sztokholmu mówimy o dużo większych odległościach oraz kosztach.
Podróżowanie na własną rękę ma dużo atutów, lecz może warto zaznajomić się bliżej z ofertami biur podróży jakich bardzo dużo działa w naszych miastach? Jeśli rzetelnie podejdziemy do poszukiwania okazji turystycznych, znaleźć mamy możliwość wycieczki last minute gwarantujące duże oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą last minute jest to, iż kiedy bierzemy wolne na wycieczkę, rozpoczynamy przygotowania, nie wiemy gdzie wylecimy. Chociaż zapewne dla wielu tego typu niepewność to spora frajda. Jedno jest pewne – o rocznicy swojego ślubu nigdy nie możemy zapominać!

1. Sprawdź stronę

2. Przeczytaj więcej

3. Odwiedź stronę

4. Sprawdź teraz

5. Przeczytaj to

Categories: Rekreacja

Comments are closed.